Skip links

Натуральні матеріали

Karibian Descanso відбирає матеріали вищої якості, які дарує нам сама природа, а в результаті їх поєднання вироби знаходять душу і власний унікальний характер. Кращі натуральні складові — це гарантія прекрасного сну. Завдяки чудовим властивостям кожного матеріалу якість і екологічність йдуть рука об руку, а матраци відповідають найсуворішим вимогам до відпочинку. Використання натуральної продукції створює додаткову цінність, зобов’язання щодо суспільства і навколишнього середовища. Ми намагаємося допомогти нашій планеті, роблячи її хоча б трохи чистіше і безпечніше.

Вовна мериноса високо цінується в текстильній промисловості. Вона володіє чудовими властивостями та дуже довговічна внаслідок особливої форми волокна: воно тонше звичайного і відрізняється впорядкованою структурою з менш однорідними ділянками, де накопичуються бульбашки повітря, що утримують тепло тіла. Шерсть якісніша, міцна, а внутрішній простір діє на зразок повітряного прошарку, забезпечуючи теплоізоляцію.

Вовна мериноса гріє в холодну погоду і дарує відчуття свіжості, коли на вулиці жарко. Це натуральний матеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками, що гарантує ідеальну температуру в ліжку і вищий рівень комфорту. До інших його властивостей відносяться антистатичність, еластичність, водостійкість, теплоізоляцію, регулювання температури, повітропроникність, м’якість на дотик, екологічність, попередження свербіння і подразнення шкіри, а також відсутність неприємних запахів.

Бавовна викликає відчуття свіжості при контакті зі шкірою і має відмінну повітропроникність. Не випадково матрац з бавовною прекрасно освіжає і пропускає повітря, вільно циркулює навколо тіла. Так утворюється більш зручне і корисне для здоров’я місце відпочинку, адже люди дихають не тільки легенями, а і шкірою: з потом через пори з організму виводяться токсини. Для того щоб не потіти та відчувати себе комфортно, потрібно спати на матраці з вільною циркуляцією повітря. Ви будете швидше засинати, а сон стане більш тривалим і повноцінним.

Ще один важливий момент полягає в тому, що органічна бавовна, вирощувана без пестицидів і гербіцидів, не містить шкідливих для здоров’я речовин і тому не викликає алергії. Крім того, використання екологічного матеріалу сприяє охороні навколишнього середовища. Основні переваги цього найціннішого дару природи — м’якість, міцність, приємність на дотик, повітропроникність, гіпоалергенність, поглинання і виведення вологи. Бавовна корисний для шкіри, для навколишнього середовища і для здоров’я.

Говорячи про льон, слід зазначити, що цей скромний на перший погляд матеріал має масу корисних властивостей для приємного сну. Лляне волокно стало використовуватися для виготовлення тканин раніше інших — ще в IV столітті до н.е. до XVII століття воно було найбільш поширеним поряд з шерстю. Стовідсотково натуральне рослинне волокно славиться міцністю і довговічністю, а також гіпоалергенністю і здатністю вбирати вологу.

Матеріал не накопичує статичну електрику, прекрасно поглинає шум і вібрацію, що важливо для повноцінного сну, свіжий на дотик влітку і приємний взимку. Нарешті, льон екологічний. Побалуйте себе — зробіть вибір на користь зручної натуральної тканини. Попри свою зовнішню простоту, вона має безліч переваг.

Шовк славиться м’якістю, розкішним зовнішнім виглядом, прекрасним блиском, але при цьому володіє і рядом інших переваг, що відрізняють його від інших тканин. Не випадково матеріал високо цінується у всьому світі та завоював почесне звання «короля всіх тканин». Завдяки своїм перевагам і унікальним властивостям він користується все більшим попитом серед клієнтів. Головні особливості шовку:

  • Гіпоалергенність і стійкість до появи пилових кліщів. Шовк прекрасно підходить для людей, які страждають алергією на синтетичні тканини. Його властивості природним чином перешкоджають розмноженню пилових кліщів і бактерій, а також утворенню неприємних запахів.
  • Повітропроникність. Завдяки пористим волокнам шовк відрізняється підвищеною повітропроникністю.
  • Стабільність, міцність і довговічність. Шовк міцний і еластичний за своєю природою. Якщо ви шукаєте високоякісний матеріал, це найкращий вибір. Регулювання температури. У спеку шовк поглинає і виводить надлишок тепла і вологи, діючи як природний регулятор. Так утворюється зручне для відпочинку місце, тепле взимку і прохолодне влітку. Склад шовкових ниток сприяє випаровуванню вологи, що запобігає утворенню цвілі й неприємних запахів.
  • Вищий комфорт, м’якість і легкість. Шовк — це найтонше, гнучке і натуральне волокно. Воно викликає приємне відчуття ніжності, яке розслабляє нервову систему для солодкого нічного сну, що відновлює сили. По м’якості, комфорту і якості шовк не знає собі рівних.
  • Гігієнічність. Завдяки своїм гіпоалергенним властивостям шовк вважається однією з найбільш гігієнічних тканин з тих, що представлені на ринку.

Неролієва олія — це ефірна олія, що отримується з квіток апельсинового дерева. Завдяки своїм ароматичним і терапевтичним властивостям вона багато років використовується в ароматерапії, оскільки здатна зцілювати ряд душевних розладів: депресію, тривожний стан або безсоння. Діючи як заспокійливе, неролієва олія допомагає знову знайти гармонію душі й тіла.

Попри своє східне походження, апельсин міцно закріпився в середземноморській культурі. З незапам’ятних часів з цитрусових виготовляли косметичні засоби, а їх квітки були основою для цілющих ванн, що поліпшують настрій. Неролієва олія входить до складу ряду наших пінних матеріалів, які допомагають швидше заснути.

Кашемір, одержуваний з м’якого пуху кашмірських кіз, у вісім разів тепліше овечої вовни, але при цьому набагато легший. Тонкі шовковисті нитки чудово зберігають тепло. Невагомий, зручний і неймовірно ніжний матеріал прекрасно підходить для використання в різних температурних умовах. Шерсть мериноса і кашемір мають ряд подібних і дуже цінних характеристик.

Кашемір відрізняється м’якістю, здатністю до регулювання температури й рівня вологості, повітропроникністю і стійкістю до появи неприємних запахів. Водночас, кашемір може бути до 8 разів тепліше інших видів вовни, а його волокно більш м’яке на дотик, приємне і легке. Повноцінний відпочинок вночі гарантований. Хіба можна знайти кращий спосіб вкладення коштів?

Тенцель уособлює нову культуру відпочинку. Стовідсотково натуральна, екологічна і біорозкладна рослинна тканина на основі деревної маси виготовляються повністю екологічними методами. Нині виробництво цього целюлозного волокна має найменший вплив на навколишнє середовище в порівнянні з аналогічними матеріалами. Тканина відрізняється неймовірною м’якістю на дотик і дуже приємна при контакті зі шкірою. Так утворюється корисне для здоров’я місце відпочинку, особливо для людей з чутливою шкірою. Матеріал прекрасно вбирає вологу в залежності від температури тіла, гарантує комфорт і дивно м’який.

Волокна забезпечують циркуляцію повітря і підвищену повітропроникність для природного захисту від бактерій і грибків. Основні характеристики цієї тканини останнього покоління — чудова м’якість на дотик, регулювання температури тіла, поглинання вологи, швидше висихання в порівнянні з іншими волокнами, природний бар’єр для розмноження бактерій, пилових кліщів і грибків, стовідсотково натуральний склад, екологічність, можливість вторинного перероблювання, повітропроникність та міцність.

Olive Oil Treatment — це інноваційна обробка матраців з використанням оливкової олії. Його цілющі властивості століттями використовувалися для догляду за шкірою, а тепер компанія Karibian Descanso створила матрац, до складу якого входить цей корисний продукт.

Обробка оливковою олією сприяє відновленню природного рівня вологи, краще зволожує шкіру і підтримує її структуру, впливаючи безпосередньо на клітинні мембрани. Крім того, вона забезпечує захист від бактерій.

Гнучкий полімер Adaptive fabric в складі тканини матраца змінює свою форму, сприяючи випаровуванню вологи. В результаті зменшується кількість потових виділень і матрац залишається сухим. Нейтральне і приємне тілу термічне відчуття забезпечує безперервний сон. Волога утримується і виводиться назовні для підтримки сухості вироби.

Що означає Adaptive? Adaptive — це «розумна» текстильна технологія, що перетворює «пасивний» характер тканини в здатність пристосовуватися до умов навколишнього середовища, включаючи температуру і вологість. В основу цієї передової розробки покладено єдиний гідро функціональний полімер. Він змінюється в залежності від температури, вивільняючи й виводячи з матраца вологу.

За допомогою технології Cooler компанія Karibian Descanso створила прохолодний на дотик матрац, який дарує приємне відчуття свіжості та допомагає розслабитися, забезпечуючи вищу якість сну. Річ у тім, що при меншій температурі тіла людина швидше засинає і краще спить. З огляду на те, що третина нашого життя проходить уві сні, його значення для здорового способу життя важко переоцінити.

Не дайте спеці порушити ваш сон — насолоджуйтеся моментами відпочинку і блаженної прохолоди. Матрац Cooler — це запорука відмінного сну в найкомфортніших умовах. Його характерна тканина була піддана випробуванням в різних університетських лабораторіях з міжнародною акредитацією. Доведено: технологія з використанням ниток Cooler знижує температуру тіла.

Соя — це рослина з сімейства бобових, що містить поживні речовини з безліччю корисних властивостей.

Відкрита структура соєвих волокон і зв’язки між їх елементами підвищують еластичність матраців для приємного відпочинку. Вироби відрізняються ідеальною повітропроникністю і підтримують потрібну температуру.

Соєві волокна славляться своїми унікальними характеристиками, цілюще впливають на шкіру. Вони зменшують тиск тіла і чудово повторюють його форму.

Таким чином, ми зуміли об’єднати переваги та переваги цієї рослини з технологічною стороною процесу. Екстракт сої використовується для виготовлення ряду матраців в нашому асортименті продукції для більш природного відпочинку і дотримання принципів екологічності. Цей натуральний і екологічний матеріал дарує нам сама природа.